Ofis Mobilyaları ve Büro Mobilyalarından Haberler

Ödüle İmza Atan Ofis Mobilyaları Tasarımcıları


■ Ece Yalım Design Studio imzasını taşıyan Tvvins serisi Design Turkey Endüstriyel Tasarım Yarışması 2010 kapsamında aldıkları iyi Tasarım ödülünden sonra Red Dot 2011 kapsamında da ödüle layık görüldü. Frame, Join ve Mag gibi ofis mekânları için tasarladıkları ürünleri ise Good Design ile taçlandırıldı. Aldıkları ödüllerin kendilerini geliştirmek ve bu alanda kendilerini yenilemek adına motive ettiğini belirten Ece Yalım Design Studio kurucularından Ece Yalım; Ofis mobilyaları konusunda,ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyoruz. Yeni çalışma tarzları, koşulları,
i OFİS İLETİŞİM
teknolojik yeniliklerin çalışma mekânlarının tanımına getirdiği yenilikler, yeni anlayışlar üzerine çalışıyoruz ki bunlar, alıştığımız ürünlerin, mekânların yeniden tanımlanmasını gerektirecek olgulardır. diyor.
Mekân tasarımlarının yanı sıra kendi markaları Artful ve farklı markalar için endüstriyel tasarımlar da yapan Ece Yalım, Oğuz Yalım ve Feride Topraka tasarım disiplinlerinin olmazsa olmazlarını, ofis projelerini ve mobilya tasarımlarını konuştuk.
Ece Yalım Design Studio, hangi alanlara yönelik hizmet veriyor? Birlikte çalıştığınız tasarımcılar kimlerdir?
1996 yılında Ece Yalım ve Oğuz Yalım tarafından Artful iç Mimarlık Tasarım firması kuruldu. 2005 yılında da aynı kurum altında tasarım grubumuz Ece Yalım Tasarım Stüdyosunu oluşturduk. Tasarımcılar; Ece Yalım, Oğuz Yalım ve Feride Topraktan oluşuyor. Mekân tasarımı ile ürün tasarımını kol kola
yürütüyoruz. Ürün tasarımında, ofis, ev mobilya ve aksesuarı, halı, iç ve dış aydınlatma gibi farklı konularda birçok kurumsal firmaya hizmet veriyoruz (Nurus, Ersa, Arlight, Atlas Halı, Paşabahçe Mağazaları...). Kendi markamız Artful için | de yine benzer alanlarda koleksiyonlar oluşturuyor, üretimini yükleniyoruz.
Tüm Haberler